۴ راز داشتن شکم صاف!

سلامانه :رمز داشتن یک شکم صاف در درجه اول در یکسری از عادت ھا در زندگی نھفته است. خوشبختانه ھیچیک از این عادت ھا سخت یا عجیب و بزرگ نیستند اما وقتی که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، اثر بسیار مھم و چشمگیری در صافی و زیبایی شکم دارند.

به گزارش پایگاه خبری سلامانه به نقل از prevention در اینجا 4 گامی که افراد سالم بر می‌دارند تا شکمی صاف و بدون چربی داشته باشند، معرفی شده است:
مصرف کافی میوه: فلاونوئیدھای موجود در میوه و به خصوص آنتوسیانین ھا که در میوه ھایی مثل بلوبری، توت فرنگی و گیلاس وجود دارند به کاھش وزن کمک می‌کنند. این ترکیبات آنتی اکسیدان ھمچنین، بر روی مغز و اشتھای فرد تأثیر می‌گذارند.
پیاده روی مفصل: افرادی که شکم ھای صافی دارند، بیش از سایرین پیاده روی می‌کنند و به پیاده روی به چشم یک اولویت در زندگی نگاه می‌کنند. صبح ھا زودتر از خواب بیدار شوید تا بتوانید ۲۰ الی ۳۰ دقیقه و قبل از رفتن به محل کار، پیاده روی کنید. اگر پیاده روی صبحگاھی را تجربه کرده باشید، حتماً می دانید که چقدر دلچسب و لذتبخش است.
نوشیدن آب کافی: افرادی که نوشابه مصرف می‌کنند، ۱۰ درصد بیشتر از افرادی که نوشابه نمی‌خورند، چربی احشایی دارند. چربی احشایی، خطرناک‌ترین نوع چربی است که در اطراف اندام ھای داخلی شکم، کمین می‌کند.
فکر کردن به غذا: با فکر غذا بخورید. تلویزیون را در حین خوردن غذا خاموش کنید. لپ تاپ، تبلت و موبایل را کنار بگذارید. خیلی ساده، در آن لحظه، فقط و فقط از غذایی که می‌خورید، لذت ببرید. وقتی که با حوصله و بدون حواس پرتی غذا می‌خورید، زودتر و بیشتر سیر می‌شوید و احتمال پرخوری در ساعات آتی در شما کمتر می‌شود.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.