همه راه‌های شهری و روستایی کرمانشاه باز است/مردم به سمت مناطق زلزله زده نیایند

سلامانه : مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه اکنون تمامی راه‌های استان باز است، از مردم خواست به سمت مناطق زلزله زده تردد نکنند.

به گزارش ایسنا، بهمن خسروانی اظهار کرد: اگر چه در ساعات اولیه در برخی از محورهای استان از جمله اسلام آباد به قصرشیرین، جوانرود به ثلاث باباجانی، پاوه به باینگان و ... انسداد راه‌ها را داشتیم، اما اکنون همه مسیرهای استان بازگشایی شده است.

وی افزود: اکنون هیچ راهی در استان مسدود نیست و تمام راه‌های شهری و روستایی استان باز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه یادآوری کرد: ریزش برداری همچنان در دو محور پاتاق(اسلام آباد به قصرشیرین) و جوانرود به ثلاث باباجانی ادامه دارد، اما تردد هم برقرار است.

خسروانی با بیان اینکه 450 نیروی راهداری از ساعات اولیه زلزله شب گذشته پای کار هستند، تاکید کرد: با همه امکانات و تجهیزات در حال امدادرسانی هستیم و به جمعیت هلال احمر نیز کمک می‌کنیم.

وی ترافیک در محورهای مختلف استان را نیز روان دانست و یادآوری کرد: از مردم تقاضا داریم به هیچ عنوان به سمت مناطق آسیب دیده تردد نکنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ازدحام مردم مانع امدادرسانی به افراد گرفتار در آوار می‌شود.
شب گذشته زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 ریشتر در مرز کرمانشاه با کشور عراق رخ داده و کانون این زمین لرزه در مرز کرمانشاه و در امتداد ایران بوده است. این زمین لرزه از شمال غربی تا جنوب غربی ایران احساس شده است.


 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.