شهرداری به موضوع تغییرکاربری سوله‌های مدیریت بحران ورود کند

سلامانه : عضو مجمع نمایندگان تهران از شهرداری تهران درخواست کرد به موضوع تغییر کاربری سوله‌های مدیریت بحران ورود و این معضل را مدیریت کند.

به گزارش پایگاه خبری سلامانه، سهیلا جلودارزاده، در مورد اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر اینکه فاقد فضای باز شهری در صورت بروز زلزله تهران هستیم، گفت: متاسفانه برخی از سوله‌های مدیریت بحران در اشغال حوزه‌هایی خارج از سازمان مدیریت بحران قرار دارد و به طور حتم با این وضعیت در صورت وقوع زلزله برای اسکان زلزله زدگان با مشکل مواجه خواهیم شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید موضوع تغییر کاربری سوله‌های مدیریت بحران را پیگیری کند، گفت: هر گونه تغییر کاربری مغایر با کاربری اولیه باید بازگردانده شده و به کارکرد اصلی خود بازگردند.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران باید در هزینه‌ها صرفه جویی کند تا نیازی به اجاره دادن سوله‌های مدیریت بحران نداشته نباشد، تصریح کرد: با توجه به زلزله خیز بودن پایتخت در ماهیت سوله‌ها نباید به هیچ وجه انحراف ایجاد شده و در مصارف دیگری استفاده شوند بلکه به طور مداوم باید برای خدمات رسانی در حال آماده باش باشند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید آمادگی لازم برای مقابله با بحران‌های احتمالی را داشته باشند، افزود: نیاز است کمیسیون اجتماعی مجلس بازدیدی را از ستاد مدیریت بحران پایتخت داشته باشد و عملکرد آن در جهت آمادگی برای مقابله با زلزله احتمالی را بررسی کند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.