اعضای بدن اسکی باز به کما رفته اهدا شد

سلامانه : اعضای بدن نوید شاهسوندی، اسکی بازی که پنجشنبه 24 بهمن ماه در پیست اسکی دیزین دچار سانحه شده و به کما رفته بود با موافقت خانواده وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

 به گزارش ایرنا، اعضای بدن نوید شاهسوندی که پس از یک هفته فرو رفتن در کما به تشخیص پزشکان دچار مرگ مغری شده بود، روز جمعه با رضایت خانواده اش در بیمارستان مسیح دانشوری تهران اهدا شد.

نوید شاهسوندی اسکی باز 28 ساله که در بخش نمایشی فعالیت می کرد، روز پنجشنبه 24 بهمن ماه به دلیل برخورد با پایه کابین در پیست اسکی دیزین، از ناحیه دست، لگن، پا و سر دچار شکستگی شد و به کما رفت.

وی پس از آسیب دیدگی شدید به وسیله بالگرد امداد ابتدا به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران منتقل شد و پس از آن با درخواست همراهانش به بیمارستان پارس انتقال یافت. البته در این فاصله زمانی، وی دچار ایست قلبی نیز شده بود که توسط امدادگران مجدداً احیا شد. 

براساس این حادثه دلخراش، «محمود گودرزی» وزیر ورزش و جوانان به مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی دستور داد تا علل حادثه را بررسی کند و چنانچه کوتاهی از سوی پیمانکار پیست اسکی دیزین صورت گرفته است، برخورد لازم با مسببان صورت گیرد تا از این پس دیگر شاهد چنین حوادثی نبود.

هنوز نتیجه بررسی ها اعلام نشده است.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.