۵۴۷ نفر در حوادث جاده‌ای هفته گذشته مصدوم شدند

سلامانه : اورژانس کشور اعلام کرد: حوادث ویژه و پرتلفات هفته گذشته بیش از 547 مصدوم برجا گذاشت.

 
به گزارش فارس به نقل از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور، در 144حادثه  ویژه رخ داده طی هفته گذشته که به اعزام 221 آمبولانس و بیش از 440 تکنسین اورژانس پیش بیمارستانی به محل حوادث منجر شد.

نیروهای امدادی اورژانس 115 پس از ارائه خدمات پزشکی به مصدومان، 547نفر را جهت دریافت مراقبتهای تخصصی بیشتر به مراکز درمانی منتقل کردند.

در ساعت 5:35 بامداد روز دوم اسفند مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی البرز از تصادف دو دستگاه ریو در جاده چالوس مابین تونل پنج و شش مطلع شد که بلافاصله2 تیم امدادی اورژانس پیش بیمارستانی به محل اعزام، که اولین تیم اورژانس 115 پس از 6 دقیقه به محل حادثه رسیده و 7 نفر مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات اولیه و تخصصی فوریتهای پزشکی به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل کردند.

همچنین در ساعت 11:33 دوم اسفند مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شیراز از برخورد دو دستگاه پژو 405 در محور نورآباد - یاسوج مطلع شد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی به محل اعزام، که اولین تیم امدادی اورژانس 115 پس از 7 دقیقه به محل حادثه رسیده و 8 نفر مصدوم حادثه را  پس از انجام اقدامات اولیه و تخصصی فوریتهای پزشکی به بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی منتقل کردند.

براساس این گزارش، در ساعت 17:00 دوم اسفند مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو 405 در محور کرمان جاده چوپار مطلع شد که بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی به محل اعزام، که اولین تیم امدادی اورژانس 115 پس از 8 دقیقه به محل حادثه رسیده و 9 نفر مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات اولیه و تخصصی فوریتهای پزشکی به بیمارستان باهنر و افضلی پور کرمان منتقل کردند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.