راز پوست سالم ویکتوریا بکام چیست؟

راز پوست سالم ویکتوریا بکام چیست؟

سلامانه : ویکتوریا بکام هیچ وقت نه بوتاکس کرده و نه از لیزر استفاده کرده، با این حال پوست سالم و زیبایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، ویکتوریا که هم خودش خواننده مشهوری بوده و هم به خاطر همسرش –دیوید بکام- معروف تر شده، توانسته با یک زندگی سالم، پوست زیبایی داشته باشد.

دکتر هارولد لنسر، متخصص امراض پوست که پزشک شخصی خانم بکام بوده، می گوید ویکتوریای 39 ساله پوست ناصافی داشته و جوش می زده، اما با یک زندگی سالم توانسته یک پوست عالی داشته باشد:«زیبایی ویکتوریا بکام طبیعی است... مراقب رژیم غذایی و ورزش اش هست و یک جورهایی یک زندگی سالم ایده آل دارد. مثال او نشان می دهد که استفاده از محصولاتی که برای مراقبت از پوست وجود دارد، چطور می تواند باعث شود پوست از درون و بیرون خودش را ترمیم کند.»

این دکتر که در بورلی هیلز لس آنجلس کار می کند، ادامه داد:«پوستش بدجوری جوش می زد اما حالا کاملا خودش، مشکلات خودش را حل کرده. او در مورد استفاده از این محصولات و روش زندگی اش وسواس داشت و خیلی به آن دقت می کرد... من همیشه به بیمارانی که جوش دارند، توصیه می کنم رژیم شان را طوری اصلاح کنند که لبنیات نخورند، کافئین نخورند و بعد هم قند نخورند. به این ترتیب، کربوهیدارت زیر 20 درصد کالری که می خورند را تشکیل می دهد. من تنها دکتر پوستی هستم که او داشته، بنابراین در این مورد به من اعتماد کنید.»   

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.