زنی که تا موقع زایمان نمی دانست باردار است+عکس

زنی که تا موقع زایمان نمی دانست باردار است+عکس

سلامانه :یک زن ولزی تا موقعی که فرزندش را کف حمام به دنیا آورد، نمی دانست باردار است.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «میرر»، گینور رزپکای 25 ساله که در سوپرمارکت کار می کند، 9 ماه تمام نمی دانست که باردار است و قرار است بچه به دنیا بیاورد. او حتی وقتی 5 ماهه باردار بود، در یک مسابقه دو شرکت کرد و بدون مشکل، نصف ماراتن را دوید. 


گینور کمی قبل از زایمان احساس کرد حالش خوش نیست، مدیر فروشگاه هم گفت اگر حس می کند مریض است زودتر به خانه برود اما گینور ماند و شیفت 10 ساعته اش را کامل کرد و به خانه رفت. ساعت یک نیمه شب بود که از درد بیدار شد:«تمام روز کنار شکمم تیر می کشید و نمی دانستم که چیست... انگار یک نفر به سمت راست رانم چاقو می زد. زیاد بهش فکر نکردم اما ساعت 5 صبح احساس کردم که باید بروم دستشویی، اما نمی توانستم راه بروم.

ساعت 5 و 20 دقیقه دوباره رفتم دستشویی. حالم خوب نبود... فقط فشار دادم و پسرم به دنیا آمد. قبل از اینکه بیفتد توی توالت، گرفتمش. اولین چیزی که گفتم، این بود که هی مدام می گفتم: وای، خدایا. نمی دانستم دیگر چه بگویم... من هیچ نشانه ای نداشتم. نه صبح ها حالم بد می شد، نه دردی، نه سوزش قلبی، اصلا هیچی. همیشه هم عادت ماهانه می شدم. تا کریسمس هم خیلی وزن زیاد نکردم، و آن موقع هم با خودم فکر کردم به خاطر کریسمس است.»

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
  • ابوالفضل چهارشنبه, 14 اسفند 1392 - ساعت : 00:05:05
    درسته كه دنيا هر كي هركيه اما ديگه اينجور نيست كه يكي تا به دنيا اومدن بچه ندونه حامله هست . آخه اين بچه كجا بود كه زن متوجه بزرگي شكمش نشده و بعدم هر ماه عادت مي شده . يه كم دروغ بگين نه خيلي تا مردم باور كنن .