چگونه شرکت‌های فروشنده محصولات رژیمی، تقلب می‌کنند+عکس

چگونه شرکت‌های فروشنده محصولات رژیمی، تقلب می‌کنند+عکس

سلامانه : آنهایی که به عکس های قبل و بعد از استفاده از محصولات رژیمی و لاغری شک دارند، می توانند بگویند که شک شان بی مورد نبوده.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، تحقیقی که انجام شده، نشان می دهد خیلی از شرکت هایی که رژیم های مختلف را تبلیغ می کنند، عکس های تبلیغاتی شان را از وبلاگ های شخصی افرادی برمی دارند که هیچ وقت رژیم های آنها را امتحان نکرده اند.


خیلی از آگهی های تجاری هم با استفاده از فوتوشاپ (یک نرم افزار کامپیوتری)، تکنیک های نورپردازی و ... کاری می کنند که یک مدل در عرض چند دقیقه 4، 5 کیلو لاغرتر به نظر برسد.


برای نمونه، «بروک شاد ول»، زن اهل کالیفرنیا که 2 فرزند دارد، در تبلیغ چای «وو یی» نشان داده می شود، اما خودش می گوید:«من حتی چای هم نمی خورم... حتی چای را امتحان هم نکرده ام. حتی نمی دانم چای چی هست!» در حقیقت، خانم شاد ول در طول یک سال به کمک رژیم غذایی و تمرین توانسته وزن کم کند و ماجراهای خودش را روی وبلاگش گذاشته، اما این شرکت عکس او را برداشته و به عنوان کسی که با چای آنها لاغر شده، نشان داده. آنها ادعا می کنند با مصرف این چای می شود تا 35 کیلو لاغر شد:«آنها عکس من را از روی وبلاگم برداشتند و برای تبلیغ محصول شان استفاده کردند. کاملا شوکه شده بودم.» البته این شرکت اعلام کرده خانم شاد ول با استفاده از عکسش موافقت کرده و برای این کار پول گرفته.


عکس یک زن دیگر هم که روی داروهای لاغری چاپ می شود، در حقیقت تصویر یک مدل آلمانی است که در سایت های فروش عکس قرار دارد و عکس او بارها دستکاری شده.

این تحقیق توسط برنامه «The Today Show » انجام شده و برای اینکه نشان دهند حرف شان چقدر صحت دارد، از «اندرو دیکسون» که مربی ورزش است، خواسته اند چند عکس این مدلی بگیرد. در عکس اول، او موهای بدنش را نزده و روی یک مبل ولو شده و شکمش را بیرون داده و در دومی با استفاده از نور و دیگر ترفندهای بصری، ظاهری متفاوت پیدا کرده است. 

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.