كشف ۱۰۰ تن داروی قاچاق در پایتخت

كشف ۱۰۰ تن داروی قاچاق در پایتخت

سلامانه :مأموران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با كشف محموله 100 تنی دارو‌های قاچاق، تعدادی از قاچاقچیان دارو را شناسایی و دستگیر كردند. 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در توضیح خبر گفت: روز گذشته مأموران معاونت مبارزه با كالای قاچاق پلیس آگاهی تهران بزرگ، موفق شدند در یك عملیات پلیسی محموله 100 تنی داروی قاچاق را كشف و تعدادی از قاچاقچیان دارو را نیز دستگیر كنند. 
سردار «حسین ساجدی‌نیا» ادامه داد: در بین داروها مقادیر قابل توجهی مكمل‌های غذایی، داروهای نیروزا، لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به چشم می‌خورد. 
وی افزود: برخی از این داروها تولید داخل و به صورت احتكار و در شرایط غیر استاندارد نگهداری می‌شد و قاچاقچیان قصد داشتند این داروها را در سطح كشور توزیع كنند كه با اقدام مأموران ناكام ماندند و دستگیر شدند. وی افزود: مقادیر دیگری از این داروها نیز خارجی بوده و از نظر قیمت باید كارشناسی شود اما ارز قابل ملاحظه‌ای صرف خرید و واردات این داروها شده است.  فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان كرد: به نظر می‌رسد اغلب این داروها غیراستاندارد و غیر قابل استفاده برای مصرف‌كننده باشد كه البته این مهم باید از سوی كارشناسان وزارت بهداشت و درمان مورد بررسی قرار گیرد. 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.