مراجعه بیش از ۱۱ هزار نفر به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر

سلامانه :طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سازمان جوانان هلال احمر از 27 اسفند آغاز شد که طبق آمارهای موجود، در دو روز نخست 11 هزار و 313 مسافر نوروزی به ایستگاه های سلامت در این طرح مراجعه کردند. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، در دو روز نخست اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، بیش از 20 هزار نفر از هموطنان نماز را در خمیه‌های نماز این طرح اقامه کردند. 


بر اساس این گزارش، همچنین در این روز، 7079 کودک از فضاهای دوستدار کودک برپا شده در قالب طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی بهره‌مند شدند. 


بر اساس آمارهای موجود، در روز نخست اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، 163 هزار و 184 مورد اقلام فرهنگی شامل نقشه، بروشور و سایر اقلام فرهنگی توزیع شد. 


سه هزار و 641 نفر از اعضای جوان هلال احمر در اجرای روز نخست طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، مشارکت کردند که از این تعداد 2371 نفر در پایگاه های ثابت و مابقی در پایگاه های سیار مشارکت کرده‌اند. 


طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا 15 فروردین 1393 با مشارکت 20 هزار جوان هلال احمری و در 1000 پایگاه سراسر کشور اجرا می شود.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.