پیام نوروزی وزیر بهداشت به وزرای سابق بهداشت

سلامانه :دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی فرا رسیدن سال نو را به وزرای سابق بهداشت تبریک گفت.

 متن این پیام به شرح زیر است:

به نام آنکه حال و جان را دگرگون کند

بهار فرصتی است مغتنم تا روح در دشت‌‏های معرفت و آگاهی به جولان درآید و مجالى یابد براى تأمّل در راز آفرینش و اندیشه در معنای بلند «احسن الْحال».
عجب غنیمتی است، صحنه بکر تحویل سال و رویش دوباره زندگی؛ در بهاری که تقارن عقیده و احساس شده است؛ امید که از آن بهره لازم و کافی ببریم.
در این کوتاه زمان که با مسائل گوناگون حوزه سلامت دست و پنجه نرم می‌کنم، بارها بر روح بزرگ و صبر سترگ شما درود فرستادم. به‌یقین آن‌چه امروز در اختیار داریم، حاصل تدبیر و تلاش مثال زدنی آنان است که کشتی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور را از میان امواج سهمگین،  به سوی ساحل نجات رهنمون شدند.
بر این همت بلند درود می‌فرستم و حلول سال نو را به شما تبریک عرض می‌کنم. امید که دعای خیر و راهنمایی‌های‌تان، چراغ راهی باشد برای من و همکارانم در ادامه مسیری که شما پیمودید.

پیام تبریک وزیر به روسای دانشگاههای علوم پزشکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین طی پیامی فرا رسیدن سال نو را به روسای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام او که بهار را به انسان هدیه داد

بهار پیام‌آور سلامت است، درمان‌گری ماهر و استادی به قدمت تاریخ در آموزش آن‌چه باید برای زندگی دانسته شود.
از این منظر، بهار می‌آید تا سلامت و درمان را هدیه و چگونه زیستن را آموزگاری کند.
این فرصت را غنیمت بدانیم و از بهار بیاموزیم؛ سخت‌کوشی‌ و خستگی‌ناپذیری‌اش را؛ ایثار بی‌دریغش را؛ شادی و سرورش را؛ و زندگی بخشی‌اش که کوچک و بزرگ و زن و مرد را یکسان هدیه می‌دهد.
امیدوارم شما جلوداران قافله سلامت در استان و شهر و روستا، چونان بهار، زندگی را به مردم عزیر ایران هدیه دهید و با درایت و تدبیر، آن‌چنان که باید، خادم این ملت فهیم باشید.
فرا رسیدن سال نو بر شما و همکاران ارجمندتان مبارک باد.  

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.