آشنایی با پشت پرده چهره آرام مردان

آشنایی با پشت پرده چهره آرام مردان

سلامانه :کشف شخصیت واقعی مردها، دغدغه همیشگی زنان بوده است. شناخت اساسی مردان مشکلات و سوء تفاهم‌ها را کاهش می دهد و سبب بهبود ارتباطات میان فردی می شود. در ادامه با چند نکته اساسی در مورد مردان آگاه می شوید. 


کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است
به گزارش پایگاه خبری سلامانه، اکثریت قریب به اتفاق خانم ها فکر می کنند، وقتی همسرشان با جزئیات تعریف می‌کند کجا بوده و چه کرده است روراست است. آنها سخت در اشتباه اند. وقتی شوهرها در حال تعریف کردن جزئیات هستند، می خواهند از طریق تعریف داستانی بطولانی موضوعی را پنهان کنند. 


احساسات‌تان را کنترل کنید
شاید همسرتان خیلی گرفتار است و به ندرت می تواند شما را ببیند. این مسئله به خودی خود ناراحت کننده نیست، اما هنگامی که همسرتان به طورت ناگهانی هدیه گرانقیمت برای تان می خرید و به احتمال بسیار زیاد عذاب وجدان عذاب اش می دهد و می خواهد جبران کند.


به سرعت گیج می‌شوند
مردان مدت زیادی را در دایره خشم خود از شما باقی می‌مانند اما به محض اینکه بهتر شدند ناراحتی شما و کش و قوس‌های بحث بین‌تان را تاب نمی‌آورند.

اگر زنی شناخت كافی روی مرد‌ها داشته باشد این احساس ناراحتی را با صبوری تحمل می‌كند تا همسرش هم بتواند عبور موفقی از بحران یا ناراحتی پیش آمده، داشته باشد. مردها حین صحبت سکوت می‌کنند تا احساس‌شان را نظم دهند. مردها هدف مدار هستند و در آن واحد می‌توانند به یک موضوع توجه کرده و در مورد آن حرف بزنند. اما زن‌ها دایره‌ وار فکر می‌کنند و در آن واحد می‌توانند در مورد چند مسئله حرف بزنند. اما این کار، مردها را گیج می‌کند.

مردها نیاز دارند احساس کنند، کارها را درست انجام می‌دهند. بنابراین وقتی صحبت‌شان را قطع می‌کنید گویی به آنها گفته‌اید باز هم داری اشتباه می‌کنی. پس متوقفت می‌کنم. این مسئله شاید به سرعت بین شما فراموش شود اما پس ذهن مردها را نمی‌توان به سادگی به حالت قبل برگرداند.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.