بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن

بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن

سلامانه : با غذا خوردن هم می‌توان لاغر شد، اما اینکه چه مواد غذایی را برای مصرف انتخاب کنید برای کاهش یا افزایش وزن مهم است.

به گزارش پایگاه خبری سلامانه، در ادامه با چهار ماده غذایی لاغر کننده آشنا می‌شوید.

 

لوبیا سیاه و سفید 
یک فنجان لوبیا سیاه و سفید بسته عظیم 15 گرم پروتئین رضایت بخش است و هیچ از چربی های اشباع شده موجود در سایر منابع پروتئینی مانند گوشت قرمز نیست.


جو 
جو غنی از فیبر هستند، بنابراین یک وعده می تواند به شما کمک کند احساس کامل در طول روز. فقط نصف لیوان بسته 4.6 گرم مقاوم در برابر مواد نشاسته ای، کربوهیدرات سالم است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاند چربی است.


آوکادو 
هیچ دلیلی برای ترس از خوردن چربی، تا زمانی که آنها چربی حق مهم وجود دارد. اسید اولئیک، یک ترکیب چربی تک اشباع نشده و سالم آوکادو (MUFA ها)، ممکن است بدن خود را به گرسنگی در واقع آرام را آغاز کند. مموری استیک به یک چهارم یا یک نصف آووکادو و تماشای که چربی شکم ذوب. میوه خامه نیز با فیبر و پروتئین های بسته بندی شده.


ماهی آزاد 
منابع ناب از کمک پروتئین به شما احساس کامل بدون اضافه کردن چربی است. با این حال، 50٪ از زنان سنین 18 تا 50 نمی دانم اگر آنها به اندازه کافی از این ماده مغذی ضروری است. تا مصرف خود را با آزاد؛ آن را انتخاب لاغر از گوشت قرمز و مالامال از MUFA ها به بوت شدن است. مطالعه سال 2001 نشان داد که افراد رژیمی، رژیم غذایی غنی از MUFA از دست داده به طور متوسط 9 پوند است، در حالی که همتایان رژیم غذایی کم چربی خود را به دست آورد، به طور متوسط، 6.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.