روی این ویژگی همسرتان تمركز كنید!

سلامانه : زنان گاهی از بیان احساسات خود گریزانند اما هنگامی كه محرم رازی داشته باشند احساسات خود را بروز می‌دهند. مردان باید محرم راز باشند و فقط گوش كنند ولی راه‌حل ارائه ندهند.

صفیه تیموری كارشناس بهداشت خانواده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص آنچه مردان باید نسبت به زنان بدانند گفت: مردان باید همسرشان را همانطور كه انتخاب كرده‌اند قبول كنند و در فكر عوض كردن او نباشند و بدانند كه ترساندن و روكم كردن امروز كاربردی ندارد.روی خوبیها و نكات مثبت همسرشان تمركز كنند نه نكات منفی و ضعف او.

وی خطاب به مردان افزود: كاری كنید كه همسرتان احساس كند مورد لطف و توجه شماست و صمیمانه دوست دارید با او زندگی كنید. سعی نكنید ارتباط همسرتان را با خانواده و دوستانش قطع كنید. احساس او را درك كنید و به او احترام بگذارید. از گفتن كلمه‌ی دوستت دارم غافل نشوید و هدیه دادن را هرچند كوچك فراموش نكنید.

تیموری در خصوص آنچه زنان باید بدانند اذعان داشت: وقتی شوهرتان كاری انجام می‌دهد از او ایراد نگیرید تشویقش كنید و از مهارت و توانایی‌اش تعریف كنید. به شوهرتان نگویید خواستگاران زیادی داشته‌اید و به او اجازه دهید پیش شما از خودش تعریف كند. به خانواده‌ی شوهر احترام بگذارید و آنها را بپذیرید.

وی ادامه داد: وقتی ساكت است او را وادار به حرف زدن نكنید، به همسرتان احترام بگذارید و به او عزت نفس بدهید و گفتن كلمات مهرآمیز و با هم خندیدن را فراموش نكنید. یادتان باشد قبل از مادر شدن همسر هستید، پس با توجه بیش از اندازه به فرزندانتان از همسر خود فاصله نگیرید.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.