توصیه های مفید برای خرید اسباب بازی برای کودکان یک و دو ساله

سلامانه :اسباب بازی‌های مناسب کودکان 12 تا 18 ماه عبارتند از:
قطعات خانه‌ سازی بزرگ
تکه‌های بزرگ این اسباب‌ بازی‌ها به کودک امکان می‌دهند با روی هم قرار دادن چند عدد از آنها برجی بلند بسازد. اما لذت ‌بخش‌ترین بخش این بازی زمانی است که برج فرو می‌ریزد و قطعات روی زمین پخش می‌شوند.
اسباب‌بازی‌های هل دادنی و کشیدنی 
به گزارش پایگاه خبری سلامانه، اسباب‌ بازی‌های نسبتا سنگین کشیدنی و هل دادنی نقش اساسی در تقویت عضلات بدن و مهارت‌های حرکتی کودک ایفا می کنند. پیش نیاز استفاده از این نوع اسباب بازی ها تسلط کودک بر حرکات بدن اش است. 
جورچین‌ها
کودکان علاقه زیادی به مرتب کردن، روی هم چیدن، جدا کردن و به هم زدن دارند. به خاطر داشته باشید این فعالیت ها بخش مهمی از زندگی انسان‌ را تشکیل می‌دهند. بهتر است کودکان را در آموختن این حرکات کمک کنیم. 
توپ
بازی کردن با توپ، بهترین سرگرمی برای کودک زیر دو سال است. هرگز توپ های کوچک - توپ تنیس و تنیس روی میز - را در دسترس کودک نگذارید تا از خفه شدن اش پیشگیری کنید. 
مداد رنگی و کاغذ
کودکان، از دوازده تا هجده ماهگی، تلاش می کنند نوشتن را آغاز کنند، بین 18 تا 24 ماهگی كشیدن خطوط افقی و عمودی، دایره و الگوها معنا دار نیز به توانایی‌های کودک اضافه خواهد شد. هنگام نقاشی کردن، مهارت های حركتی - گرفتن و نگه داشتن توسط انگشتان - قدرت بینایی و تخیل کودک تقویت می شود. 

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.