جزئیات تکان‌دهنده زنده به گور کردن دوقلوهای خوزستانی توسط پدرشان!

سلامانه :مردی كه متهم است پسران دوقلویش را در گودالی در خانه‌اش زنده به گور كرده است بعد از دستگیری انگیزه‌اش از ارتكاب این جنایت را مشكلات خانوادگی اعلام كرد.

 

به گزارش ایسنا ظهر روز شنبه 23 فروردین مادری با شتاب و وحشت‌زده وارد پاسگاه انتظامی پلیس در شادگان خوزستان شد و خبر داد كه شوهرش پسر‌های دوقلوی یك سال و نیمه‌شان را زنده به گور كرده است. این زن كه ترس همه وجودش را فرا گرفته بود و مدام فریاد می‌زد، نمی‌توانست دقیق توضیح بدهد كه چه اتفاقی افتاده است ولی ماموران نیروی انتظامی بعد از اینكه این زن را آرام كردند توانستند جزییات بیشتری از این حادثه پیدا كنند.

 

این زن گفت: صبح برای خرید به بیرون از منزل رفتم و زمانی كه به خانه بازگشتم فرزندانم را ندیدم وقتی به داخل اتاق رفتم دیدم همسرم مشغول پر كردن گودالی در اتاق است. ابتدا از همسرم راجع به دوقلوها پرسیدم كه او گفت: آنها را دفن كردم و بعد از آن هم نوبت تو است. من كه این موضوع را جدی نگرفته بودم دوباره پرسیدم كه دوقلوهایم كجا هستند و این گودال كه وسط اتاق پر می‌كنی چیست اما باز با همان جواب مواجه شدم و در همین حال با وضعیتی آشفته و پابرهنه به سمت پاسگاه نیروی انتظامی دویدم و باورم نمی‌شد كه بچه‌هایمان را كشته باشد. زمانی كه ماموران نیروی انتظامی از این خبر آگاه شدند؛ به همراه اكیپی از كارآگاهان و پلیس آگاهی در محل حضور پیدا كردند و بعد از دستگیری پدر دوقلوها متوجه شدند كه وی مسلح به كلاشینكف است.

بعد از دستگیری و بازجویی از این مرد او اعتراف كرد به دلیل مشكلات خانوادگی كه با همسرش داشته بچه‌هاشان را كشته است. او گفت: صبح زمانی كه همسرم برای خرید به بیرون رفت، گودالی در یكی از اتاق‌های خانه حفر كردم و كودكانم را كه كنارم ایستاده بودند و شاهد حفر گودال بودند بدون هیچ آسیبی به این گودال انداختم و آنها را زنده به گور كردم و زمانی كه همسرم به خانه رسید مشغول پر كردن گودال‌ بودم.

این مرد در ادامه اعترافاتش گفت: از مدتی پیش اسلحه‌یی تهیه كردم و نقشه قتل همسرم را بعد از

زنده به گور كردن دوقلوهایم كشیدم ولی زمانی كه همسرم به خانه بازگشت خبر زنده به گور كردن آنها را به او دادم.

این مرد در ادامه گفت: من مدت زمان زیادی است كه به شیشه اعتیاد دارم و اختلافاتم با همسرم به دلیل استفاده من از شیشه بود و زمانی كه دوقلوها را هم دفن كردم شیشه مصرف كرده بودم. ماموران نیروی انتظامی استان شادگان استان خوزستان بعد از اعتراف این مرد و حفر گودال دفن دوقلوها با جسد بی‌جان آنها مواجه شدند و اجساد را برای انجام بررسی‌های دقیق‌تر به پزشكی قانونی انتقال دادند. سرهنگ سید رحمان موسوی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با تایید این خبر گفت: فرد جانی قصد كشتن همسرش را نیز داشته و مادر قربانیان زمانی توانست از مهلكه بگریزد كه شوهر جنایتكارش مشغول دفن بچه‌های دوقلویشان بود.

وی گفت: آخرین گزارش‌ها حاكی از این است كه اجساد قربانیان حادثه تحویل پزشكی قانونی شده و فرد دستگیر شده نیز به اتهام زنده به گور كردن دو فرزند بی‌گناهش پس از تكمیل پرونده و مستندات قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • حسینی سه شنبه, 13 خرداد 1393 - ساعت : 11:19:42
  این افراد از قبل هم رفتار های مخرب دارند که نادیده گرفته شده این افراد عمدتا قابل شناسایی و کنترل هستند و نباید در جامعه رها باشند.
 • ازرده جمعه, 2 خرداد 1393 - ساعت : 19:40:58
  امان از بی ایمانی امان از اعتیاد امان از سنگ دلی اماناز جنون امان از فریب شیطان امان از معصومیت کودکان بای ذنب قتلت
 • ازرده جمعه, 2 خرداد 1393 - ساعت : 19:40:56
  امان از بی ایمانی امان از اعتیاد امان از سنگ دلی اماناز جنون امان از فریب شیطان امان از معصومیت کودکان بای ذنب قتلت
 • mostafa jafari جمعه, 29 فروردین 1393 - ساعت : 19:49:03
  فقط فقط می تونم بگم که امیدوارم خدا هیچ بچه ای رونصیب همچین پدرهای سنگ دلی نکنه اینها لیاقت داشتن حیوون رو هم ندارن چه برسه فرزند؟