آموزش بوسیدن همسر

سلامانه : بر اساس آمارهای رسمی بیش از نیمی از طلاق‌ها در ایران به دلیل نارضایتی جنسی زوجین رخ می‌دهد و بیشترین دلیل این نارضایتی جنسی به دلیل ناآگاهی است. بوسیدن از عواملی است که سبب آمادگی و در نتیجه افزایش رضایت جنسی زوجین از یکدیگر می‌شود و این کار ساده اصولی دارد که ممکن است از آن بی‌خبر باشیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده، خیلی ها با بوسیدن اصلا رابطه خوبی ندارند و یا حتی نمی‌دانند كه چگونه باید طرف خودشان را ببوسند و در هم آغوشی خود با همسرشان اصلا بوسیدن و نوازش كردن را فراموش می‌كنند یا كنار می‌گذارند.

 

هستند كسانی كه برای طفره از بوسیدن بهانه می‌آورند ، مثلا با خود می‌گویند كه همسرمان بلد نیست اینكار را بكند ، یا دهان همسرمان بو میدهد . پس دوش گرفتن و مسواك زدن را فراموش نكنید ،می‌توان با كمی تمرین، بوسیدن را یاد گرفت ، به این هم خواهیم رسید.در اهمیت بوسیدن هرچه گفته شود ، باز هم كم است ، فقط اشاره‌ای بكنیم و بگذریم : هستند كسانی كه ( بخصوص بعضی از زنان ) حاضرند ساعتها صرف بوسیدن و معاشقه كنند،مسئله دیگر اینكه گاهی اوقات یك رابطه جنسی می‌تواند تنها در بوسه و نوازش خلاصه شود.

یادگیری بوسیدن

همانطور كه در بالا اشاره شد ، بوسه و بوسیدن را می‌توان یاد گرفت،فقط كمی تمرین لازم است.برای تمرین هم به یك شریك لازم ندارید ؛ سر فرصت ، ریلكس و بدون استرس در خلوت ، پشت دست خود را به دهانتان نزدیك كنید ، زبان خود را كمی جلو بیاورید طوری كه پشت لبهایتان قرار بگیرد ، لبها را آرام به پشت دست خود برسانید ، لبهای نرم ( و كمی مرطوب ) و رلكس شده خود را ( با فاصله از هم ) روی پشت دست متمركز كنید ، زبان خود را بیرون داده طوری كه به پشت دست شما برسد و بعد با كمی فشار سطح پشت دست ( در فاصلهای كه دو لب شما از هم قرار گرفته‌اند )‌ را با زبان خود بلیسید . حین كار ، اینجا . آنجا ، كمی پوست دست خود را مك بزنید، اینكار به شما تجربه می‌آموزد كه در برخورد با همسر خود چگونه عمل نمائید .

 

اینگونه بوسه ها ،حس مثبتی در دو طرف ایجاد می‌كند ،بوسه باید با احساس و طولانی باشد و نباید بسادگی از آن گذشت .

 

ماساژ ملایم قسمت‌های مختلف بدن را هم فراموش نکنید ،موهای سر ، دهان و دستها سه قسمت بسیار حساس هر فردی هستند و روی آنها بیشتر كار كنید . اجازه دهید كه طرف هم همین كار را برای شما انجام دهد . اینكار باعث می‌شود که نقاط حساس بدن خود را بشناسید و هم با بدن طرف و نقاط حساس همسرتان آشنا شوید.

 

لازم به گفتن نیست كه هر فردی ممكن است از تمام این نوازش‌های گفته شده خوشش بیاید یا فقط بخشهایی از آن را بپسندید ، اما انجام اینكار همانطور كه گفته شد ، یعنی از طریق تجربه و خطا ، باعث شناخت بهتر شما دو نفر از همدیگر می‌شود و به شما كمك میكند كه دفعات بعد روی نقاط بیشتر حساس طرف تمركز كنید.

 

اگر خمیر دندان خوش بو و خوش طعمی سراغ دارید ، بد نیست كه آن را در كنار خود داشته باشید و هر از گاهی ، فقط یه ذزه ( خیلی كم ) آن را در دهان خود مزه كنید. توجه به این مسائل باعث می‌شود كه ما فقط یك رابطه جنسی سریع و پنج دقیقه‌ای نداشته باشیم .

 

در پایان یك نكته مهم را فراموش نكنیم و آن اینكه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه كه در بالا اشاره شد و بعد هم رابطه جنسی ، یك دفعه به یك طرف نغلطید و خرناسه بكشید ، نوازش ملایم و بوسیدن بعد از آن هم بسیار مهم است ، زنان بخصوص به این مسئله خیلی حساسند و علاقمند.

ارسال برای یک دوست
۱ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • زیبا چهارشنبه, 15 مرداد 1393 - ساعت : 01:57:13
  عالی بود
 • اسماعیل دوشنبه, 15 اردیبهشت 1393 - ساعت : 14:18:26
  سلام. باتشکر ازشما که اینگونه مطالب ریاداوری میکنید لطفا درمورد همسرداری وامیزش مطالب بیشتری بیان کنید
 • lind چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 17:00:35
  خیلی ممنون ازراهنماییها
 • هادی چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 15:43:04
  ممنون اگر امکانش هست بیشتر به این مسائل بپردازید.
  واقعا پیدا کردن منبعی سالم در این رابطه کار دشواری شده
 • ناشناس چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 13:22:18
  با تشکر عالی بود
 • علیرضا چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:37:24
  خیلی عالی بود متاسفانه در جامعه ما صحبت از این گونه موارد سخت است.بازم ممنون
 • حسین چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 04:07:18
  واقعا عالی بود مرسی از لطفتون
 • niknami سه شنبه, 9 اردیبهشت 1393 - ساعت : 20:47:12
  با سلام عالی بود، خیلی ممنون از راهنمائی شما بزرگواران، این آموزش ها باعث می شود، از زندگی لذت بیشتری برده شود